KONST / Litografier / Färglitografi 13464135
nr 1346 4135
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/250, komposition, oramat löst blad. Bladets mått: 97x75 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:15:37
1.600 kr
Corneille
Läs mer om Corneille